Zaproszenie prezentowe do gabinetu Double N

Czy szukasz idealnego prezentu dla bliskiej Ci osoby? Chciałbyś obdarować swoją przyjaciółkę relaksującym doświadczeniem? A może po prostu potrzebujesz wyjątkowego prezentu dla siebie? Taki upominek może też być nagrodą w zawodach albo konkursie itp. Może to być forma docenienia pracownika lub partnera w biznesie. Dlatego moje zaproszenia prezentowe do gabinetu Double N są odpowiedzią na Twoje potrzeby!

Dlaczego warto wybrać zaproszenie prezentowe do Double N?

1.Oferuję bogatą gamę usług kosmetycznych, od relaksujących masaży po zaawansowane zabiegi pielęgnacyjne skóry. Z tego powodu, dzięki moim zaproszeniom prezentowym, obdarowani będą mieli wybór spośród różnorodnych opcji.

2.Zadbam o komfort i zadowolenie każdego Klienta. Dlatego z moimi zaproszeniami prezentowymi można być pewnym, że obdarowani będą w dobrych rękach.

3.Oferta zabiegowa przygotowywana jest indywidualnie, aby jak najlepiej dopasować zabieg do potrzeb osoby obdarowywanej.

4.Zaproszenia mogą być wystawione na każdy nominał lub zabieg, więc możesz przeznaczyć na nie dokładnie zaplanowaną kwotę.

Nie czekaj! Daj swoim bliskim prezent, który z pewnością zostawi niezapomniane wrażenie.

Wzór:

Zaproszenie na zabieg

Zaproszenia nie podlegają wymianie na gotówkę.

Zamiast zaproszenia wolisz e-bon?

Mam dla Ciebie i taką możliwość! Możesz wybrać e-bon o interesującym Cię nominale za pośrednictwem mojego profilu na booksy.com

Po prawej stronie, powyżej mapy, na moim profilu booksy znajdziesz okienko „karty podarunkowe”. Następnie kliknij „zobacz karty”, a po wyborze konkretnej karty otrzymasz instrukcję zakupu. Za e-bon zapłacisz przelewem bankowym na konto: 78 1140 2004 0000 3602 7557 5762  lub przelewem na telefon +48600037853.

Po opłaceniu bonu otrzymasz go na swój adres e-mail.

Skontaktuj się ze mną już dziś, aby dowiedzieć się więcej o  zaproszeniach prezentowych do gabinetu Double N. To idealny sposób, aby sprawić radość swoim bliskim i zapewnić im chwilę relaksu i luksusu w moim gabinecie kosmetycznym.

Skontaktuj się ze mną i podaruj piękno swoim bliskim już teraz!

W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego: gabinet@doublen.pl lub telefonicznego pod numerem +48600037853.

Serdecznie zapraszam 🙂