Zabiegi okolic oczu:

Oczy wraz z ich oprawą, czyli brwiami i rzęsami stanowią jeden z najważniejszych elementów urody. Skóra wokół oczu jest bardzo cienka, delikatna, szybko przesusza się i w pierwszej kolejności ulega procesowi starzenia.  Jest to uwarunkowane znikomą zawartość tkanki tłuszczowej w tej okolicy. Z tego powodu bardzo duże znaczenie ma systematyczna pielęgnacja okolic oczu, a przede wszystkim jej odpowiednie nawilżenie i odżywienie.

ZABIEGI OKOLIC OCZU – ZAKRES:

  • regulacja brwi
  • henna brwi i rzęs (syntetyczna i naturalna)
  • sonoforeza z zastosowaniem kwasu hialuronowego – Serum Hydrating H.A. Environ
  • mezoterapia bezigłowa i mikroigłowa – Żel Focus Frown Environ
  • mezoterapia igłowa – Mesolift, MSM-Argirelina, osocze bogatopłytkowe
  • fale radiowe (RF)
Pielęgnacja okolic oczu

SONOFOREZA

Sonoforeza z zastosowaniem kwasu hialuronowego – Serum Hydrating H.A. Environ

Zabieg pielęgnacyjny o działaniu nawilżającym. Formuła preparatu została specjalnie opracowana w celu pogrubienia skóry właściwej i zredukowania drobnych zmarszczek spowodowanych odwodnieniem oraz starzeniem się skóry.

 

MEZOTERAPIE

Mezoterapia bezigłowa i mikroigłowa – Żel Focus Frown Environ

Zabieg z żelowym bardzo skoncentrowanym  serum o lekkiej konsystencji, przeznaczonym do redukcji zmarszczek mimicznych. Idealny na „kurze łapki” i delikatną skórę wokół oczu. Żel może być stosowany jako przedłużenie działania iniekcji toksyny botulinowej lub jako alternatywa zamiast ostrzykiwań. Preparat może być stosowany u osób w każdym wieku oraz do każdego rodzaju skóry.

Zarówno zabiegi z Serum Hydrating H.A. Environ jak i z Żel Focus Frown Environ mogą być zakończone masażem okolicy oczu z zastosowaniem Kapsułek nawilżających Anti Aging Environ. Kapsułki bogate są w silne przeciwutleniacze i retinol. Mają działanie głęboko odżywcze i nawilżające. Doskonale liftingują i redukują „kurze łapki”.

Mezoterapię igłową – Mesolift, MSM-Argirelina, osocze bogatopłytkowe

  • Koktajl Meso-Lift Bioformula stworzony jest na bazie mieszanki aminokwasów witamin, chlorku wapnia, oligoelementach oraz DMAE. Głównym jego przeznaczeniem jest ujędrnienie, odmłodzenie, lifting, spłycenie zmarszczek, redukcja cieni pod oczami.
  • MSM-Argirelina to aktywny kompleks heksapeptydów zapewnia naturalny efekt botoksu – wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne i zapobiega powstawaniu nowych. Argirelinę tworzy łańcuch sześciu aminokwasów. Nie jest ona toksyczna i jest bezpieczna w stosowaniu. Działa na rozluźnienie mięśni mimicznych, odpowiedzialnych za tworzenie się zmarszczek. Jest skuteczną, bezpieczną i łagodniejszą alternatywą dla botoxu.

FALE RADIOWE

Zabiegi okolic oczu z zastosowaniem fal radiowych mają silne działanie liftingujące.

Zabieg RF można wzbogacić o ampułkę lub koktajl na okolice oczu oraz maski kremowe i/lub algowe.