dłonie i stopy z pomalowanymi paznokciami

Manicure i pedicure

Gabinet Double N to bogata gama profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, także dla dłoni i stóp. Zdrowe, zadbane paznokcie to wizytówka nie tylko kobiety, ale również współczesnego mężczyzny. Z tego powodu przygotowałam bogatą ofertę manicure i pedicure dedykowaną zarówno Paniom, jak i Panom. Piękne, zadbane dłonie są pożądaną wizytówką każdego z nas. Dlatego, manicure i pedicure z zastosowaniem lakierów Semilac, INDIGO, CND Vinylux oraz kosmetyków marki Larens, to moja propozycja w zakresie profesjonalnej pielęgnacji dłoni i stóp, dedykowana osobom, które pragną poczuć się piękne i zadbane w każdym szczególe. W mojej ofercie znajduje się manicure i pedicure japoński, klasyczny, winylowy, hybrydowy.

Preferuję elegancję i klasykę. Pracuję na krótkiej, naturalnej płytce paznokcia. Nie przedłużam i nie nadbudowuję paznokci żelem oraz nie wykonuję tipsów.

 Pielęgnację dłoni i stóp w moim gabinecie docenią osoby, które oczekują dokładności i sterylności oraz gabinetu przeznaczonego dla jednej osoby.

Manicure

Tak zwana hybryda to jedna z najpopularniejszych technik stylizacji paznokci. Jest to idealny sposób na długotrwały i dobrze wyglądający manicure o trwałości do 3 tygodni. W tej metodzie wykorzystuje się lakiery hybrydowe, które przypominają klasyczne lakiery do paznokci, ale utwardzane są światłem i po wyjęciu z lampy są suche. Manicure hybrydowy cechuje się znacznie wyższą odpornością na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne niż klasyczny manicure. 

Manicure japoński to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure sprawia, że paznokcie błyszczą się, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Jest on zalecany do paznokci kruchych, łamliwych i rozdwajających się. To dwuskładnikowa pielęgnacja składająca się z pasty i pudru. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia.  Jednocześnie paznokcie są zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak woda i detergenty. Dodatkowym efektem jest ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia 2-3 tygodnie.

Skóra dłoni jest codziennie narażona na działanie czynników atmosferycznych takich jak wahania temperatury, wiatr, opady, promienie UV. Działają też na nią związki chemiczne zawarte w środkach czystości. W związku z tym, w wyniku oddziaływania tych czynników łatwo ulega ona przesuszeniu i uszkodzeniu. Należy zatem pamiętać o systematycznej pielęgnacji dłoni. Dlatego polecam zabiegi pielęgnacyjne dedykowane do skóry rąk i stóp  z wykorzystaniem najwyższej jakości profesjonalnych preparatów oraz maski parafinowe.

Pedicure

Często dbając o dłonie i ciało zapominamy o stopach. Tymczasem odpowiednia pielęgnacja i dbałość o nie, zapewnia nam komfort chodzenia i ich zdrowy, estetyczny wygląd przez cały rok.

Skóra stóp ma gruby naskórek, dużą liczbę gruczołów potowych i nie posiada gruczołów łojowych. Z tego powodu wymaga odpowiedniej, systematycznej pielęgnacji. Niewłaściwa pielęgnacja, nieodpowiednie obuwie lub skarpety mogą być przyczyną powstawania odcisków, pęknięć, czy nadmiernego narastania naskórka.

Zadbaj o swój komfort i skorzystaj z mojej oferty pedicure. Pamiętaj, że warto być systematycznym przez cały rok!

Oferta pedicure obejmuje zabiegi:

  • biologiczny
  • hybrydowy
  • klasyczny
  • leczniczy

W trosce o najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo Klientów narzędzia są poddawane dezynfekcji i sterylizacji w autoklawie, w specjalnie przeznaczonych do tego celu jednorazowych opakowaniach.

 

dłonie z wykonanym manicure

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGÓW MANICURE I PEDICURE:

  • STANY ZAPALNE, ZAKAŹNE I ALERGICZNE
  • CHOROBY BAKTERYJNE I WIRUSOWE, BRODAWKI
  • CHOROBY GRZYBICZE I DROŻDŻYCE
  • RANY I ZRANIENIA, PRZERWANA CIĄGŁOŚĆ SKÓRY