Depilacja – oferta:

Studio Urody Double N  oferuje następujące rodzaje depilacji:

 • depilacja woskiem naturalnym
 • depilacja pastą cukrowa
 • epilacja laserowa Light Sheer
 • depilacja EpilFree

Metody depilacji stosowane w moim gabinecie dobierane są w zależności od preferencji i stanu zdrowia Klienta. Zabieg może być wykonany praktycznie w każdej okolicy ciała.

Wosk naturalny lub pasta cukrowa stosowane są w zależności od okolicy zabiegowej w aplikatora z rolką lub produktów stałych.

Epilacja Light Sheer

 Laser medyczny LightSheer został wytworzony oraz zatwierdzony do stosowania przez Urząd ds. Leków i Żywności w USA (FDA) zarówno w medycynie ogólnej jak i medycynie estetycznej (dermatologii) w celu:

 • usuwania zbędnego owłosienia w tym leczenia takich schorzeń jak hirsutyzm (czyli nieprawidłowego owłosienia wywołanego zaburzeniami hormonalnymi – zgodnie z Międzynarodową Klasyfikacją Chorób ICD-10 jest to jednostka chorobowa L68.0),
 • leczenia stanów zapalnych skóry tzw. PFB- Pseudofolliculitis barbae (jednostka chorobowa ICD-10 o numerze L73.1 ),
 • leczenia zmian pigmentowych (jednostki chorobowe L81.0, L81.1, L.81.4, D23),
 • zamykania naczynek krwionośnych na nogach w tym leczenie teleangiektazji żył kończyn dolnych (jednostka chorobowa I.78.0 oraz I.83, zabieg ten może być bezpiecznie wykonywany jedynie przez lekarza ze względu na możliwość groźnego w skutkach uszkodzenia naczyń krwionośnych).

Zalety:

 • Można wykonywać zabiegi u pacjentów o różnych karnacjach, w tym na opalonej skórze, różnych kolorach włosów
 • Niepowtarzalny, odmienny system chłodzenia końcówką ChillTip™ umożliwia aktywne chłodzenie dla bezpieczeństwa i komfortu pacjenta
 • Dzięki dużym rozmiarom końcówki podczas jednego strzału zniszczeniu ulega większa liczba włosów
 • Brak zużywalnych materiałów eksploatacyjnych powoduje znacznie niższy koszt eksploatacji systemu
 • Zwarta i lekka konstrukcja umożliwia łatwy transport pomiędzy pomieszczeniami lub gabinetami

Urządzenie LightSheer™ Diode Laser System posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration). FDA to amerykańska agencja rządowa wchodząca w skład departamentu zdrowia i usług społecznych; odpowiedzialna za kontrolę żywności, suplementów diety, leków, kosmetyków, urządzeń medycznych i urządzeń emitujących promieniowanie, materiałów biologicznych i produktów krwiopochodnych w USA. Pozytywna opinia wydana przez FDA jest uznawana także poza USA za wyznacznik jakości i potwierdzenie niestwierdzenia negatywnego wpływu na zdrowie. Ponadto LightSheer™ Diode Laser System posiada także inne certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.

 

Depilacja EpilFree

EpilFree jest skutecznym kosmetykiem usuwającym niechciane owłosienie. Jest to dobra alternatywa dla osób, które nie mogą mieć wykonanej depilacji laserowej ze względu na stan zdrowia lub kolor owłosienia (jasne włosy). System EpilFree bazuje na bezpiecznych, naturalnych i syntetycznych składnikach, które skutecznie przerzedzają i spowalniają wzrost włosów. Produkt ten jest odpowiedni dla każdego typu (meszek, włosy grube) jak i koloru włosów. Może być stosowany przy każdej karnacji i niemal w każdym wieku (z wyjątkiem kobiet w ciąży i karmiących piersią).

depilacja