Depilacja – oferta:

 
Marzysz o gładkiej i jedwabistej skórze przez długi czas, bez uciążliwego owłosienia? Moja oferta depilacji woskiem lub epilacji laserem diodowym jest odpowiedzią na Twoje potrzeby!

Gabinet Double N  oferuje następujące rodzaje depilacji:

Depilacja woskiem

Metody depilacji, które stosuję w moim gabinecie dobieram w zależności od preferencji i stanu zdrowia Klienta. Zabieg może być wykonany praktycznie w każdej okolicy ciała. Z tego powodu w zależności od partii ciała oraz rodzaju owłosienia do zabiegów wykorzystuję wosk miękki w rolce z aplikatorem lub wosk twardy. Depilacja woskiem to klasyka zachwycająca skutecznością. Dzięki wysokiej jakości woskowi jest to sposób na długotrwałą wolność od włosków czyli piękną i gładką skórę.

Depilacja
 

Epilacja laserowa

Jeśli szukasz rozwiązania na stałe pozbycie się niechcianego owłosienia, to epilacja laserem diodowym jest dla Ciebie idealną opcją. Dzięki nowoczesnej technologii,  laser diodowy, którym wykonywana jest epilacja w moim gabinecie, jest bezpieczny i skuteczny przy różnych typach skóry i kolorze włosów. Dlatego zapomnij o irytacji po goleniu. Epilacja laserem diodowym to sposób na trwałą gładkość, bez ryzyka wrastających włosków czy podrażnień.

kobieta ma wykonywaną epilację laserową

Dlaczego powinnaś / powinieneś wybrać do depilacji laser diodowy w moim gabinecie?

 1. Epilację wykonujemy najnowszym laserem diodowym o czterech długościach fali 755nm, 808nm,
  940 nm i 1064nm. Zastosowanie różnych długości fali bez wątpienia pozwala nam na poszerzenie
  spektrum zabiegowego.
 2. Zabiegi najwyższej jakości laserem diodowym  są komfortowe, oznacza to, że są szybkie i oczywiście bezbolesne ze względu na bardzo krótki czas impulsu.
 3. Nowoczesny system chłodzenia głowicy sprawia, że miejsca zabiegowe w krótkim czasie schładzane są do optymalnej temperatury po każdym skierowaniu wiązki energii lasera. Innymi słowy głowica schładzana do -16 stopni Celsjusza niweluje dyskomfort podgrzania skóry.
 4. Ogromną zaletą lasera diodowego jest jego wielofunkcyjność dzięki zastosowaniu czterech zakresów.

Jak działa laser diodowy do epilacji?

Światło emitowane przez stosowany w moim gabinecie laser diodowy pochłaniane jest przez barwnik włosa. Powoduje to uszkodzenie, a następnie stopniowy zanik jego cebulki. Wiązka promieni uszkadza mieszek włosowy poprzez absorpcję energii. Melanina zawarta we włosie pochłania wiązkę i dzięki temu zjawisku dochodzi do znacznego uszkodzenia włosa. Podziały komórkowe zostają zahamowane powodując, że włos przestaje rosnąć i wypada. Pozostałe struktury pozostają nienaruszone. Epilacja laserowa czerowiązkowym laserem diodowym umożliwia trwałe usunięcie włosów ze wszystkich okolic ciała.

Na czym polega przewaga 4 wiązek?

Wiązki lasera 808 nm, 755 nm, 940 nm i 1064 nm pozwalają na skuteczne uszkodzenie zarówno ciemnych, jak i jaśniejszych włosów. Dzięki zastosowaniu czterech wiązek możliwe jest przeprowadzenie skutecznych zabiegów nawet u osób o ciemniejszej karnacji.
755 nm – wiązka przeznaczona do płytko osadzonych włosów jasnych i cienkich
808 nm – wiązka przeznaczona do głęboko osadzonych włosów ciemnych i grubych
940 nm – wiązka przeznaczona do płytko osadzonych włosów ciemnych jak i jasnych u osób z fototypem IV
1064 nm – wiązka przeznaczona do płytko osadzonych ciemnych włosów

Przed zabiegiem:

Zabieg laserowego usuwania owłosienia może być wykonany na wielu częściach ciała i  twarzy. Epilacja laserowa umożliwia pozbycie się owłosienia na bardzo długi czas. Bezpośrednio przed zabiegiem powinniśmy ogolić włosy za pomocą maszynki jednorazowej, aby wiązka laserowa jeszcze głębiej uszkadzała włos.

W trakcie zabiegu:

W trakcie zabiegu epilacji, wiązka laserowa o określonej długości jest pochłaniana przez melaninę znajdującą się w łodydze włosa. Wiązka trafia po łodydze włosa aż do brodawki, gdzie uszkadza ją. Z tego powodu włos przestaje odrastać.

Po zabiegu:

Po zabiegu epilacji laserowej, włosy, które są w aktywnej fazie wzrostu zostają uszkodzone. Uszkodzone włosy przestają odrastać, natomiast łodyga włosa ulega wykruszeniu. Skóra w miejscu zabiegowym jest gładka, włosy nie odrastają lub są znacznie cieńsze i rzadsze. Przestają być widoczne.

Przeciwwskazania do zabiegu epilacji laserowej:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. aktywna opryszczka),
 • choroby nowotworowe do 5 lat od wyleczenia,
 • choroby skóry: bielactwo, łuszczyca, rybia łuska,
 • terapia hormonalna (nie dotyczy syntetycznych hormonów tarczycy np.
  Euthyrox, Letrox),
 • antydepresanty, antybiotyki, leki przeciwzapalne, retinoidy i inne leki
  zwiększające fotoaktywność skóry,
 • zioła światłouczulające,
 • padaczka,
 • rozrusznik serca,
 • peeling chemiczny w miejscu zabiegu,
 • depilacja za pomocą pęsety, wosku, kremu lub depilatora w okresie
  minimum 4 tygodni przed zabiegiem
 • przy depilacji pach nie wolno stosować preparatów na nadmierną potliwość
  typu Etiaxil, Antidreal