Promocja Laser Frakcyjny – zabiegi do -84%!!!

Odmładzanie i złuszczanie Laserem Frakcyjnym CO2

Pierwszy zabieg 499zł
Drugi zabieg 399zł
Trzeci zabieg 299zł

Zabieg pojedynczy lub w serii na jedną partię lub na trzy partie do wyboru.
Możliwość zakupu dwóch pakietów po 3 zabiegi w cenie promocyjnej!

Zasada działania lasera frakcyjnego co2 polega na odpowiednio głębokim wyparowaniu małych obszarów skóry i pozostawieniu wokół nich zdrowej skóry. Takie częściowe uszkodzenie sprzyja szybkiej odnowie, dzięki temu uzyskujemy krótki czas rekonwalescencji. Zabieg jest efektywny dla każdego typu skóry. Nie ma ograniczeń co do miejsca stosowania lasera frakcyjnego. Można poddać jego działaniu całą twarz, powieki, dekolt, dłonie i każdą inną okolicę ciała.promocja laser frakcyjny Laser frakcyjny usuwa zewnętrzne warstwy naskórka, pobudza głębsze warstwy skóry do odbudowy i regeneracji. Dzięki temu możemy zadziałać na wiele problemów skórnych.

Na twarzy:

Odmładzanie skóry twarzy i szyi

Poprzez kontrolowane, doskonale precyzyjne miejscowe oparzenie skóry oddziałujemy na kolagen. Efektem tego jest wyraźne odświeżenie, ujędrnienie, naciągnięcie skóry.

Likwidacja przebarwień

Usuwanie blizn po trądziku

Blizny potrądzikowe z reguły są bardzo głębokie i do ich spłycenia potrzeba serii zabiegów. Po każdym widoczny jest postępujący efekt.

Na ciele:

Usuwanie rozstępów

Po ciąży i gwałtownych zmianach wagi powstają rozstępy. Po każdym zabiegu laserem frakcyjnym CO2 zmniejsza się różnica w strukturze skóry i kolorycie.

Odmładzanie rąk

Skóra rąk starzeje się, staje się wiotka, pomarszczona i powstają liczne przebarwienia. Poprawa jej wyglądu jest trudna. Zabieg laserem frakcyjnym CO2 jest doskonałym sposobem na redukcję przebarwień, wygładzenie i zmniejszenie siatki drobnych zmarszczek.

Usuwanie blizn pooperacyjnych i pooparzeniowych

Przeprowadzamy zabiegi na bliznach po operacji brzucha, biustu, bioder, kolan, tarczycy, laparoskopii i innych. Pierwszym efektem jest wyrównanie powierzchni oraz poprawa kolorytu.

Przed zabiegiem

-Przynajmniej na 2 tygodnie przed zabiegiem nie można korzystać z solarium, słońca, samoopalacza (skóra nie może być opalona)

-Przynajmniej na 2 tygodnie przed zabiegiem należy odstawić preparaty doustne mające w składzie witaminę A, jej pochodne oraz beta-karoten

-Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem należy odstawić napoje tj.: dziurawiec, nagietek, bratek, beta-karoten (soki marchewkowe 1-dniowe)

-Przynajmniej na miesiąc przed zabiegiem należy odstawić lekarstwa takie jak: sterydy, antybiotyki fotouczulające, większość leków antydepresyjnych, retinoidy – na 6 miesięcy przed zabiegiem

Bezwzględnym przeciwwskazaniem do zabiegu jest: ciąża, nowotwory, wysoka gorączka, padaczka, rozrusznik serca, bielactwo, cukrzyca, przerwana ciągłość skóry, leki zmniejszające krzepliwość krwi, poparzenie słoneczne (lub inne) w miejscu gdzie ma być zabieg, łuszczyca (stan aktywny), spożywanie alkoholu (w ciągu 24h)

Pierwsze efekty tj. ujędrnienie oraz wygładzenie skóry jak również poprawa kolorytu pojawiają się już po ok. 14 dniach, natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2 do 6 miesięcy po zabiegu. Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując kilka zabiegów.