Jesień to idealny czas na odnowę skóry w gabinecie po letnim obciążeniu jej nadmierną ekspozycją na słońce. To najlepszy czas, by nawilżyć, odżywić i zregenerować naszą skórę przed zimą.

Studio Urody Double N ma w swojej ofercie bogaty zestaw zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, opartych wyłącznie o profesjonalne linie kosmetyczne,  które sprostają wymogom każdej cery. Oferta gabinetu obejmuje również zabiegi z bezpiecznymi kwasami kosmetycznymi.

Wiele kobiet kojarzy zabieg z kwasami z nieprzyjemnymi odczuciami w trakcie zabiegu i podrażnioną skórą po nim. Jednak prawidłowo dobrany kwas kosmetyczny potrafi o wiele więcej niż tylko złuszczać naskórek. Właściwie dobrane kwasy usuną skutki nadmiernego opalania, nawilżą skórę, wygładzą zmarszczki lub pomogą w walce z trądzikiem.

Zapraszamy na zabiegi z kwasami, teraz w promocyjnej cenie. Nie musisz sama podejmować decyzji jaki kwas jest dla Ciebie najlepszy. Dobierzemy go do potrzeb Twojej cery abyś mogła cieszyć się idealną skórą. Umów się na wizytę telefonicznie +48600037853 lub on-line www.doublen.pl